• Вт. Кві 13th, 2021

Вручення сертифікату на мініпроєкт “Тепла будівля – запорука здоров я дітей”

Відadmin

Жов 22, 2020
21 жовтня 2020 року у Тернівському НВК відбулося вручення Сертифікату на мініпроєкт  “Тепла будівля – запорука здоров’я дітей” учаснику обласного конкурсу  “Разом в майбутнє” батьківському комітету Тернівського НВК за участі депутатів Харківської  обласної ради та заступників голови Чугуївської райдержадміністрації.
Директора Тернівського НВК наголосила, що реалізація цього проекту стала можливою завдяки ініціативі батьківського комітету закладу та співфінансуванню Введенської селищної ради, а також спонсорській допомозі ПРОМІНВЕСТПРОДУКТ. У школі повністю замінено систему опалення, приміщення набули сучасного естетичного вигляду. Система дозволить економічно витрачати енергію, створити комфортні умови для учнів та працівників школи. Також у закладі триває реалізація проекту з установлення пожежної сигналізації, завершення якого чекаємо незабаром.
Конкурс “Разом в майбутнє” дозволяє ініціативними громадам залучати до реалізації своїх проєктів Харківську обласну раду та місцеву владу і має на своєму рахунку багато позитивних результатів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *