Подяка батькам за підтримку проекту

Адміністрація Тернівського навчально-виховного комплексу Чугуївської районної ради Харківської області висловлює щиру подяку  за підтримку проекту “Тепла будівля – запорука здоров’я дітей“, в межах реалізації якого планується повна заміна опалювальної системи у Тернівському НВК, батькам учнів закладу:

1-А клас

  1. Бражник Артема
  2. Золотарьова Ярослава
  3. Пчельнікової Ксенії
  4. Друмчаглової Анастасії
  5. Кузьменка Максима

2-А клас

  1. Ракша Олексія
  2. Кубішкіна Ярослава
  3. Малявіна Дениса
  4. Побігайла Микити
  5. Гулеватого Віталія
  6. Власова Трохима
  7. Чирви Софії
  8. Луценка Андрія
  9. Денисенко Діани

3-А клас

  1. Береснєва Артема
  2. Блюсенко Анастасії
  3. Васильчука Тимура
  4. Гавриленко Альони
  5. Горбунова Єгора
  6. Голунова Іллі
  7. Дягілева Данила
  8. Істоміної Ліни
  9. Кравченко Марії
  10. Мєдєнцевої Вікторії
  11. Серебрякової Марини
  12. Умрихіна Данила

4-А клас

  1. Ракша Єлизавети
  2. Бігунова Ярослава
  3. Гризлова Миколи
  4. Куракса Ірини
  5. Сіренко Дмитра
  6. Гольченка Максима
  7. Степанової Таїсії
  8. Лісякової Олександри

5-А клас

  1. Протопопової Анни
  2. Істоміної Катерини
  3. Губіна Микити
  4. Губіної Дар’ї
  5. Мокрякової Анастасії
  6. Губіної Марії
  7. Екзархо Трохима
  8. Меденцева Даніїла
  9. Мезенцева Андрія
  10. Степанова Володимира
  11. Істоміна Михайла
  12. Дягілєва Дениса
  13. Лазаревої Вероніки
  14. Васильєва Романа

6-А клас

  1. Булавіної Анни
  2. Бабака Руслана
  3. Булавіна Ярослава
  4. Булавіної Юлії
  5. Булавіної Лілії
  6. Васильєвої Карини
  7. Гордієнко Євгенії
  8. Грідіна Михайла
  9. Гольченка Матвія
  10. Істоміна Микити
  11. Кучкова Артема
  12. Кащавцевої Вероніки
  13. Попова Олександра
  14. Щокіна Микити
  15. Істоміної Кристини

7-А клас

  1. Волокітіна Дмитра
  2. Губіної Марини
  3. Дягілева Артема
  4. Дягілева Романа
  5. Запорізького Єгора
  6. Істоміна Кирила
  7. Істоміної Марії
  8. Істоміної Вікторії
  9. Землякової Діани
  10. Крижанського Данила
  11. Кедюлича Іллі
  12. Смолій Дар’ї
  13. Сабода Катерини
  14. Титаренко Ірини
  15. Фадєєвої Ірини
  16. Фролова В’ячеслава
  17. Ярового Миколи

8-А клас

  1. Анопрієнка Олексія
  2. Ананко Марії
  3. Бєгунова Олександра
  4. Бєгунової Марії
  5. Блудова Антона
  6. Блудова Руслана
  7. Галкіної Софії
  8. Гарбунова Артема
  9. Гарбунової Анни
  10. Горобця Руслана
  11. Гулеватого Вячеслава
  12. Гридчиної Анастасії
  13. Затолокіна Валерія
  14. Істоміна Олександра
  15. Істоміної Анастасії
  16. Кубишкіної Аліни
  17. Мокрякова Данила
  18. Лук’янова Гліба
  19. Старова Данила
  20. Старагіна Владислава
  21. Степанова Віталія

9-А клас

  1. Чірви Данила
  2. Хармцової Юлії
  3. Гаджієвої Аліни
  4. Смоленського Данила
  5. Степанової Юлії
  6. Дягілєвої Єлизавети
  7. Власова Ярослава
  8. Ракша Анастасії
  9. Желізної Маріанни

10-А класу

  1. Дягілєва Ярослава
  2. Волосіна Дмитра
  3. Рогулі Іллі
  4. Ліфінцева Олексія
  5. Гордієнка Дмитра
  6. Орехова В’ячеслава

11-А клас

  1. Ракша Катерини
  2. Істоміна Олександра
  3. Мар’єнко Анни
  4. Ткаченко Катерини
  5. Харламова Михайла

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *