• Вт. Кві 13th, 2021

Інформація про заклад

Інформація

про Тернівський навчально-виховний комплекс

Чугуївської районної ради Харківської області

Рік заснування 1928 рік, але документів про це не збереглося
Директор школи Новицька Тетяна Іванівна, 04.09.1968 р., освіта – вища, ХДПІ ім.Г.С.Сковороди;
Спеціальність – біологія та хімія;
Категорія – вища;
Педагогічне звання – «Вчитель-методист»;
Призначена на посаду – 30.08.1996 р.
Контингент учнів

Мова навчання

Профільне навчання

В закладі навчається 155 учнів та 23 вихованці;

Російська

 

 

Педагогічний колектив

 

 

 

 

Педагогічний колектив складається з 17 педагогів та практичного психолога.
За освітою:
11 з вищою освітою;
3 – бакалавра;
4 – середня спеціальна освіта;
За категоріями:
Вища кваліфікаційна категорія – 3;
«Спеціаліст І категорії» – 1;
«Спеціаліст ІІ категорії» – 3,
«Спеціаліст» – 11.
Забезпечення харчуванням Гарячим безкоштовним харчуванням забезпечено:
пільговий контингент – 33 учнів.За рахунок батьківських коштів харчуються учні 1-11-х класів (70 осіб).
Тема над якою працює заклад “Забезпечення системного підвищення якості освіти на інноваційній основі сучасного психолого-педагогічного та науково-методичного супроводження освітнього процесу”
Гурткова робота В школі працює 3 гуртки: “Історичне краєзнавство”, “Основи науково-дослідницької діяльності”, “Робототехніка”.

До послуг учнів 8 класних кімнат, комп’ютерний клас (8 ПК), спортивний майданчик, їдальня, бібліотека.

Досягнення педагогічних працівників У конкурсі «Учитель року-2020» на районному рівні брали участь вчитель історії Жукова О. О., яка стала лауреатом конкурсу, та вчитель початкових класів Ходикіна О. Ф., яка стала дипломантом конкурсу. У конкурсі новітніх освітніх технологій в 2018/2019 н.р. приймали участь: Ходикіна О.Ф., Храмцова К.В., Ляшик Л. Ф.
Досягнення учнів закладу Учні навчально-виховного комплексу у 2019/2020 н.р. посіли ІІІ рейтингове місце за наслідками районного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін. Призерами  ІІ  туру  олімпіади  стали 16 учнів:  Волосін Дмитро, учень  10-А  класу  (І  місце  з  інформатики та І місце з трудового навчання);Храмцова Юлія, учениця  9-А класу  (ІІІ  місце  з  історії, І місце з інформаційних  технологій, ІІ місце з правознавства та ІІ місце з російської мови); Степанова Юлія, учениця  9-А  класу  (І  місце  з  трудового навчання); Бегунова Марія, учениця  8-А  класу  (ІІ  місце  з з трудового навчання); Старагін Владислав (ІІ  місце  з історії ), Маренко Анна, учениця 11-А класу (ІІ місце з російської мови), Дягілев Ярослав, учень 10-А класу (ІІІ місце з математики та ІІІ місце з економіки),Ракша Катерина, учениця 11-А класу (ІІ місце з трудового навчання та ІІІ  місце з інформаційних  технологій), Ліфенцев Олексій, учень 10-А класу (ІІ  місце з інформаційних  технологій та ІІ місце з екології).

Учні закладу у 2019/2020 н.р. брали участь в конкурсі-захисті робіт в Малій академії наук: Ліфенцев Олексій,10-А кл., Дягілева Єлизавета, 9-А кл., Храмцова Юлія, 9-А кл. Храмцова Юлія стала переможницею в номінації «Компютерні технології»